+90 232 332 04 56

Sosyal Medyada Biz}

Uzaktan Yönetim
Yeni ChargeBox modellerinde opsiyonel olarak, uzaktan yönetim modülü satın alabilirsiniz. Bu modül ile, kredi kartı ile tahsilat, mobil ödeme ile tahsilat, muhasebe raporları, uzaktan kilit açma ve master key işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.
Detaylar için 0 232 332 04 56

Türkiye’nin en büyük AVM zinciri ChargeBox cep telefonu şarj istasyonunu tercih etti

Türkiye’nin en büyük AVM zinciri ChargeBox cep telefonu şarj istasyonunu tercih etti

Türkiye’nin en büyük alış-veriş merkezi zinciri ChargeBox’ ı tercih etti.

İş yerimizden sonra en çok vakit geçirmeye başladığımız yerler olan avm‘lerde de mobil yaşamı ve sosyal platformlardaki paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Tabii ki her yerde olduğu gibi alış-veriş merkezlerinde de telefon ve tabletlerimizin şarjının bitmesi en büyük sorunu oluşturuyor.

Uzun süredir, görüşmelerimizin devam ettiği dev avm zinciri ile sözleşme imzalandı. Sözleşmenin ardından her ay 10 şarj ünitesi teslim edilmek üzere Türkiye’ nin dört bir yanında bulunan avmleri ile sektöre öncülük eden değerli müşterimiz ile toplamda 120 ChargeBox cep telefonu ve tablet şarj istasyonu teslimatı üzerine anlaşma sağlandı.

Her zamanki gibi müşteri memnuniyetini ön planda tutan müşterimiz, ChargeBox cep telefonu şarj ünitesini sadece hizmet amaçlı olarak yani ücretsiz olarak kullanıma açacak.

ChargeBox Mobil uygulamasını GooglePlay ve AppStore’ dan ücretsiz indirerek, size en yakın ChargeBox’ ı kolaylıkla bulabilirsiniz.

19 Ağustos 2014
1.867 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.