+90 232 332 04 56

Sosyal Medyada Biz}

Uzaktan Yönetim
Yeni ChargeBox modellerinde opsiyonel olarak, uzaktan yönetim modülü satın alabilirsiniz. Bu modül ile, kredi kartı ile tahsilat, mobil ödeme ile tahsilat, muhasebe raporları, uzaktan kilit açma ve master key işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.
Detaylar için 0 232 332 04 56

Cep telefonu şarj istasyonu

Cep telefonu şarj istasyonu

Akıllı telefonlarımız yapılan araştırmaya göre günde ortalama 80 kez baktığımız, neredeyse artık vücudumuzun bir parçası haline gelmiş yeni nesil asistanlarımız. 

Bu mükemmel asistanlar bizlerin gün boyu iletişim ve eğlence ihtiyaçlarımız karşılarken bekledikleri ve tükettikleri tek şey bataryaları. Bataryası biten bir telefonun boşluğunu yaşamışsınızdır. Şarj biter, bizler el alışkanlığı ile akıllı telefonumuzun şarjının bittiğini unutarak, otonom bir hareketle elimize alırız (bir arkadaşımızı aramak, sms atmak, whatapptan yazmak yada aklımıza takılan bir aorunun yanıtını google da aramak için) ama o kapkara bir ekrandır artık. Tabii ki aynı şeyler tabletlerimiz için de geçerli

işte tamda bu anlarda eğer etrafınızda bir ChargeBox cep telefonu ve tablet şarj istasyonu varsa, üstteki sıkıntıların hiçbirini yaşamanıza olanak yok demektir.

Gerek acil durumlarda gerekse her ihtiyaç duyduğunuzda ChargeBox telefon ve tablet şarj istasyonu yanınızda.

Takın, kilitleyin, şarj olsun…

hepsi bu!

20 Ağustos 2014
1.922 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.