+90 232 332 04 56

Sosyal Medyada Biz}

Uzaktan Yönetim
Yeni ChargeBox modellerinde opsiyonel olarak, uzaktan yönetim modülü satın alabilirsiniz. Bu modül ile, kredi kartı ile tahsilat, mobil ödeme ile tahsilat, muhasebe raporları, uzaktan kilit açma ve master key işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.
Detaylar için 0 232 332 04 56

Kablosuz şarj istasyonu

Kablosuz şarj istasyonu

Kablosuz şarj, wireless charge, temassız şarj, indüksiyon şarj gibi çeşitli terimlerle dilimize ve teknoloji lugatımıza girmiş olan ve son dönemde Apple ürünleri hariç neredeyse yeni çıkan tüm cep telefonu modellerinin şarj donanımında standart olarak bulunan kablosuz şarj teknolojisi Aralık ayında lansmanı yapılacak olan ChargeBox CB-8W model kablosuz şarj istasyonu ile artık ortak kullanım alanlarında da rahatlıkla kablosuz şarj imkanını size sunacak.

Kablosuz şarj özellikli ChargeBox modelleri 2017 yılında çoğalacak olsa da, dünya genelinde ilk kez kullanılacak olan wireless şarj özelliğini kullanan ilk ve tek şarj istasyonu olacak olan CB-8W hem estetik olarak hem de özellikleri açısından işletmeler ve işletmeci iş ortaklarımız tarafından çok beğenilecek.

     Kablosuz şarj özellikli ChargeBox nasıl kullanılacak?

ChargeBox şarj istasyonu, ister ücretsiz (hizmet amaçlı) ister ücretli (işletme amaçlı) olsun, tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilecek bir şarj ünitesi olmasıyla ön plana çıkıyor. Ücretsiz kullanımlarda süre sınırlaması tercih edilmese de, kullanılan anakart üzerinde süre sınırı rahatlıkla belirlenebiliyor. Kablosuz şarj desteği sunan akıllı telefonlardan birine sahipseniz ChargeBox CB-8W nin kullanımınıza sunulduğu alanlardan birinde herhangibir kabloya ihtiyacınız olmadan ChargeBox kapaklarından birinde aşağıdaki işareti gördüğünüz alana telefonunuzu bırakmanız cep telefonunuzun şarj olması için yeterli…

kablosuz olarak cep telefonlarını şarj edebilen şarj istasyonu

kablosuz şarj istasyonu

 

Kullanmak istediğini ChargeBox’ un kablosuz şarj desteğini nasıl anlayacaksınız?

Yazılı ve görsel olarak belirtilecek olsa da, dünya genelindeki 2  kablosuz şarj standart teknolojilerinden Qi benimsemiş olan ChargeBox, CB-8W modeli üzerinde aşağıdaki logoyu gördüğünüzde kablosuz şarj istasyonu olduğunu anlayabilirsiniz.

kablosuz şarj cep telefonu şarj istasyonu

qi kablosuz şarj standartları logosu

 

07 Kasım 2016
2.364 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. gastepark dedi ki:

    iPhone 8’lerde kablosuz şarj olacak

  2. MuhammedALYURUK dedi ki:

    Kablosuz şarj artık saat, telefon ve diş fırçası gibi kullanılan eşyaların dışında elektrikli araçlarada geliyor.

  3. akillitelefonco dedi ki:

    Küçük bir hile ile akıllı telefonunuzu kablosuz olarak şarj etmeye başlayabilirsiniz!…

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.