+90 232 332 04 56

Sosyal Medyada Biz}

Uzaktan Yönetim
Yeni ChargeBox modellerinde opsiyonel olarak, uzaktan yönetim modülü satın alabilirsiniz. Bu modül ile, kredi kartı ile tahsilat, mobil ödeme ile tahsilat, muhasebe raporları, uzaktan kilit açma ve master key işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.
Detaylar için 0 232 332 04 56

Elektrikli araçlar için kablosuz şarj istasyonu

Elektrikli araçlar için kablosuz şarj istasyonu

Kısa bir süre önce, akıllı telefonlarımız aracılığıyla hayatımıza giren ve büyük deha TESLA’ nın da gerçekleştirip, gerçekleştiremediği muamma olsa da bizim tüm kalbimizle inandığımız, kablosuz elektrik transferi gerçekleştirerek kablosuz şarj teknolojisi, neredeyse herkesin, neredeyse bedavaya gelen yakıt gideri sebebiyle hayali olan, elektrikli araçlar için de kullanılabilecek.

Elektrikli araçların en büyük sorunu olan şarj sürelerinin çok uzun olmasından dolayı istenen başarıyı tam olarak elde edemeyen bu teknoloji harikaları için, elektrikli otomobillerin neredeyse benzinli/dizel otomobiller kadar fiyata satın alınabilmesinin önünü açan Renault ve elektrik teknolojileri konusunda adından sıkça söz ettirmeyi başaran Qualcomm firması iş birliği yaparak, araçların giderken, park halindeyken ya da trafik ışıklarında beklerken dahi şarj edilmelerini sağlayacak bir çeşit elektrikli araç şarj istasyonu teknolojisi üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Bununla birlikte, teknoloji devi Samsung‘ unda kablosuz elektrikli araç şarj istasyonları için hummalı bir çalışma üzerinde olduğu gelen duyumlar arasında…

 

Kablosuz elektrikli araç şarjının nasıl çalıştığını merak ediyorsanız, buraya göz atmak isteye bilirsiniz…

 

 

09 Nisan 2015
3.633 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.