+90 232 332 04 56

Sosyal Medyada Biz}

Uzaktan Yönetim
Yeni ChargeBox modellerinde opsiyonel olarak, uzaktan yönetim modülü satın alabilirsiniz. Bu modül ile, kredi kartı ile tahsilat, mobil ödeme ile tahsilat, muhasebe raporları, uzaktan kilit açma ve master key işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.
Detaylar için 0 232 332 04 56

Cep telefonu şarj istasyonu nedir?

Cep telefonu şarj istasyonu nedir?

Cep telefonu şarj istasyonu, paralı şarj istasyonu, cep telefonu şarj otomatı, acil şarj, cep telefonu şarj ünitesi gibi birbirinin aynı anlamı taşıyan fakat onun üzerinde farklı adlandırması olan Cep telefonu şarj istasyonu Türkiye genelinde ortalama 5 yıldır kullanımda olan fakat son iki yılda kullanımı, satışı ve işletmesi en üst noktaya çıkmış olan bir hizmet aracıdır.

Cep telefonu şarj istasyonu, genel kullanıma açık alanlarda, ücretli yada ücretsiz olarak, cep telefonu ve akıllı telefon kullanıcıların hizmetine sunularak gerek ilgili alanda katma değerli bir hizmet gerekse yüksek kar oranlarına sahip bir otomat olmayı başarmıştır. Karlılığın en büyük sebebi ise diğer otomatlarda olduğu gibi ürün kazandırma ya da verme olgusunun bulunmadığı sadece ilk yatırım giderleriyle çok uzun süre boyunca işletmecisine kazandırmaya devam eden bir yatırım olmasıdır.

Farklı şekillerde kullanıma sunulmuş olan cep telefonu şarj istasyonları,

  • Açık şarj uçlarına belirli süreyle verilen elektriğin kullandırılmasıyla çalışan modeller
  • Açık şarj uçlarına bağlanan telefonun 5 cm gibi dar ve dışarıdan her türlü müdahaleye açık kapakların koruduğu(?)  alanların kullandırılmasıyla çalışan modeller
  • Yüksek güvenlikli özel anahtarlı 2 cm kalınlığında 25 cm x 15 cm ebatlarında kasalarda korunan ve orijinal şarj aletleri ile şarj etme imkanı veren profesyonel alanların kullandırılmasıyla çalışan modeller
  • En üst düzey güvenlikli elektronik şifreli mekanik motorlu çift milli kilitlerle korunan 2 cm kalınlığındaki kasalarda orijinal şarj aletleriyle güvenli şarj etme imkanı veren profesyonel alanların kullandırılmasıyla çalışan modeller

gibi 4 ana sınıfta tasnif edilebilir.

Tüm modellerde kar marjının çok yüksek olduğunu sadece ilk yatırım bedelinde farklılıklar bulunduğunu belirtelim. İşletme için planladığınız alanın özelliklerini 0 232 332 04 56 nolu çağrı merkezimizden 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimize belirterek size en uygun cep telefonu şarj istasyonu modelini belirleyebilirsiniz.

Bazı cep telefonu şarj istasyonu modellerimize aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Diğer cep telefonu şarj otomatı modellerimiz ve özel üretim/model talepleriniz için adet sınırı olmaksızın bize ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için çağrı merkezimizden ya da makalenin altında bulunan yorum bölümünden her zaman ulaşabilirsiniz.

22 Eylül 2015
3.450 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. ferdiyldz33 dedi ki:

    Eskiden cep telefonu ile durduk yere birbirine çağrı atan,çaldırıp kapatan insanlar vardı; onlarada iyi geceler…

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.